A Ty jakiej muzyki słuchasz?

A Ty jakiej muzyki słuchasz?

Okazuje się, że dzisiaj najczęściej słuchamy różnorodnej muzyki. Co więcej, współczesna twórczość bardzo często nie zamyka się w konkretnych ramach, a mieszanie typowych gatunków muzycznych jest już standardem. Pewne jest, że Polacy uwielbiają muzykę i chętnie słuchają nowych i tych starszych utworów. Jakich konkretnie? Dowiedz się już teraz. 

Pop królem parkietów

Najwięcej Polaków wskazuje pop i właśnie takiej muzyki słuchamy najczęściej. Wpada w ucho, jest rytmiczna, poprawia humor i dodaje energii. Znacznie bardziej wolimy słuchać radosnego popu, niż nostalgicznych ballad, chociaż te, rzecz jasna również mogą być zachwycające. 

Przeboje z dawnych lat 

Nie każdy rozumie współczesną muzykę, dlatego chętnie wracamy do starych przebojów i to nie tylko polskich, ale również tych zagranicznych. Co więcej, okazuje się, że są one tak wielkimi hitami, że z powodzeniem powstają ich kolejne covery, które zresztą również zdobywają ogromną popularność. 

Jakiej muzyki nie słuchamy? 

Polacy wyrzekają się disco polo, co akurat jest zaskakujące, bo ta skoczna muzyka króluje nie tylko na salach weselnych czy biesiadach grillowych, ale coraz częściej także na koncertach, festiwalach i w programach telewizyjnych. Nikt nie słucha, a jednak każdy doskonale zna zarówno melodię, jak i słowa tych największych polskich hitów. 

Muzyka na żywo

Uwielbiamy koncerty Wrocław i każde inne miasto na terenie naszego kraju na szczęście organizuje ich ogromną ilość. Co więcej, nie zawsze musimy kupować bilety na występy tych największych gwiazd estrady, równie chętnie chodzimy do restauracji, w których organizowane są wieczory z muzyką na żywo czy tak popularne karaoke.