Planowanie wakacji

Planowanie wakacji

W końcu przybyło moje wymarzone lato. Dalej muszę chodzić do okrutnej pracy, jednak zaczynam już rozmyślać o cudownych wakacjach. Wolne zaplanowałam na koniec sierpnia, także już za kilka chwil będę w stanie wreszcie odpocząć. Moje wakacje zorganizowałam tak, że jestem pewna, iż wyjazd będzie wielką wyprawą!

Najpierw z przyjaciółmi planowaliśmy wyruszyć do obcych miast. Co roku odwiedzamy Chorwację, a ona w ogóle mi się nie nudzi, jednakże w tym roku zapragnęliśmy zaznać czegoś całkowicie innego. A może zwiedzilibyśmy polskie morze? Przecież Bałtyk także jest naprawdę atrakcyjnym morzem, a wypoczynek w Polsce nie musi oznaczać zawsze leniuchowania na plaży. Dodatkowo, aktualnie nie chcę akurat oddalać się od swojego państwa, ponieważ przeraża mnie to wszystko, co wyprawia się na świecie. Chcę przeczekać ten ciężki etap we własnym zabezpieczonym kraju.

Wakacje przeżyję więc nad polskim morzem. Nie będę jednak nocować w ekskluzywnym, hotelowym pokoju, bo postanowiliśmy znaleźć sobie miejsce na polu namiotowym. Wyjeżdżamy ze swoimi namiocikami i śpiworami, rozbijamy obozowisko, a następnie urządzamy sobie małą szkołę przetrwania. Chcemy wziąć minimalną ilość pieniędzy i postarać się spędzić wspaniałe wczasy niskim kosztem. Zamierzamy pływać, wylegiwać, maszerować i odwiedzać co bardziej interesujące okolice, za co prawie nic nie musimy płacić.

Jestem taka podekscytowana tym planem, że od niedawna skreślam dni do mojego wypoczynku. Będziemy podróżować pociągiem, więc nawet podróż może być całkiem ciekawa, ponieważ ostatnio podróżowałam tak wiele lat temu. A najwspanialsze jest to, iż nareszcie będę w stanie spędzić więcej wolnych chwil ze swoimi znajomymi. Uwielbiam ich wszystkich, więc moje wakacje z pewnością się udadzą!